O Klinice

Ortoreh

Klinika Rehabilitacji Sportowej ORTOREH działa od 2008r.

Mamy doświadczenie, wiedzę i motywację aby pomóc naszym pacjentom. Nieustannie uczymy się na szkoleniach i konferencjach a także wspólnie w zespole. Pacjenci są dla nas motywatorem do odnajdywania nowszych, czasem niekonwencjonalnych dróg do wyleczenia. Każdy człowiek jest indywidualnością i to co działa na jednego, na drugiego niekoniecznie musi zadziałać.

Pracujemy holistycznie – modne słowo, ale tak naprawdę niewiele osób wie, co oznacza :). Chcemy znaleźć przyczynę, źródło problemów, a nie tylko działać na objawy, czyli ból. Działamy łącząc szeroką wiedzę naszych fizjoterapeutów zarówno klasycznymi metodami fizjoterapii, jak i alternatywnymi.

Odnosimy sukcesy w leczeniu biegaczy, triathlonistów, narciarzy, wspinaczy, tancerzy czy w sztukach walki. Świetnie rozumiemy sportowców, ponieważ sami nimi jesteśmy.

Zapraszamy także osoby niezwiązane ze sportem, a mające problem nie tylko ortopedyczny, bólowy, czy urazowy, ale także z bólami migrenowymi, zaburzeniami trawiennymi (problemami wisceralnymi), problemami odpornościowymi, neuropatiami, bliznami. Pracujemy także z pacjentami z zaburzeniami psychosomatycznymi, pacjentami onkologicznymi oraz leczonymi paliatywnie z powodu bólu.

Zapraszamy kobiety w ciąży i po porodzie, które potrzebują fachowej opieki fizjoterapeutycznej.

Zapraszamy osoby starsze, które chcą być aktywne, a którym ból uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Najczęściej są to: bolesne barki, biodra, czy kręgosłup.

Zapraszamy dzieci, zarówno z problemami wad postawy, jak również urazami i kontuzjami.

Nasza działalność to współpraca grupy ludzi z ogromną wiedzą i doświadczeniem zawodowym – lekarzy, fizjoterapeutów, oraz diagnostów, którzy wiele lat poświęcili zdobywaniu wiedzy i doświadczenia zawodowego, także w dziedzinach leżących na pograniczu medycyny i sportu. Każda z osób pracujących w Klinice Rehabilitacji Sportowej ORTOREH praktykowała w wiodących ośrodkach ortopedycznych i rehabilitacyjnych, dzieliła się swoją wiedzą z innymi prowadząc kursy i wykłady, a także zdobywała umiejętności podczas krajowych i zagranicznych kursów i szkoleń.

Fizjoterapeuci pracujący w Klinice mają różne pasje sportowe, takie jak bieganie, triathlon, kolarstwo, squash, narciarstwo, siatkówka czy koszykówka, dzięki czemu mają wszechstronne spojrzenie na sport.

Nasza klinika jest jedną z niewielu placówek, które mają na swoim koncie poprowadzenie licznych seminariów podczas najważniejszych imprez sportowych.

Specjalizujemy się w urazach stopy, stawu skokowego, Achillesa, kolana, biodra, kręgosłupa, barku, łokcia i ręki. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Współpraca